Kanvas İngilizce canvas kelimesinin Türkçe okunuşundan zamanla dilimize adapte olmuştur. Birçok sektörde ana malzeme olarak kullanılan Kanvas – Canvas kalın pamuklu bir kumaş türüdür.
Reklam Resim, Sanat,Tekstil, Döşemecilik gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kanvas Baskı ise Sanat ve Ev dekorasyonu alanında sıkça başvurulan bir tekniktir.
Resim sektöründe tuval olarak kullanılan malzeme üzerine yağlı boya veya digital baskı ile yapılan kanvas baskısı sonucunda Kanvas Tablo ürün olarak ortaya çıkmaktadır .
Bu sistemlerin en yaygın olanı ise Digital makineler ile kanvas malzemenin üzerine mürekkebin püskürtülerek istenilen desen , resim , görsel içeriğin tablo olarak oluşturulmasıdır.

    Çiçek Kanvas Tablo Galerisi

 

     Evinizin duvarları Çiçek desenli kanvas baskı tablolar ile çok daha ferah olacak. Ofisiniz ister yağlı boya görünümlü, isterseniz fotoğraf  Çiçekli kanvas tablolar ile daha renkli ve enerjik bir yaşam alanı dönüşecek. Çiçek kanvas Tablolar kategorimizde Gül , Lale , Karanfil, Zambak , Krizantem , Nergiz ,Ayçiçeği , Papatya Nilüfer, Orkide ve Gelincik gibi doğanın eşsiz güzelliği olan çiçek resimlerini bulabilirsiniz.

     Sizde odalarınızın duvarlarını Çiçek Tabloları ile farklı bir hava katarak dekore edin. Bu konuda Tabrika.com Çiçek Kanvas Tablo Galerisini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.