Kanvas İngilizce canvas kelimesinin Türkçe okunuşundan zamanla dilimize adapte olmuştur. Birçok sektörde ana malzeme olarak kullanılan Kanvas – Canvas kalın pamuklu bir kumaş türüdür.
Reklam Resim, Sanat,Tekstil, Döşemecilik gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kanvas Baskı ise Sanat ve Ev dekorasyonu alanında sıkça başvurulan bir tekniktir.
Resim sektöründe tuval olarak kullanılan malzeme üzerine yağlı boya veya digital baskı ile yapılan kanvas baskısı sonucunda Kanvas Tablo ürün olarak ortaya çıkmaktadır .
Bu sistemlerin en yaygın olanı ise Digital makineler ile kanvas malzemenin üzerine mürekkebin püskürtülerek istenilen desen , resim , görsel içeriğin tablo olarak oluşturulmasıdır.

   Bebek ve Çocuk Odası Tablo Galerisi

 

    Bebek ve çocuk odaları renkli ve neşeli görseller ile çok farklı bir hale dönüşebilir. Çocuk Odası Kanvas Tablo kategorimizde sizde çocuk odası duvarlarını kanvas baskı tablolar ile dekore edebilirsiniz.

   Çocuğunuzun ufkuna giden yolculuklara renk katmak kanvas baskı tablolar ile elinizde. En güzel bebek odası tabloları, çocuk odası tabloları, çocuk odası resimleri ve bebek resimlerini Tabrika.com arşivlerinde bulabilirsiniz .

 

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.