Yiyecek ve İçecek Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 118 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Yiyecek ve İçecek Kanvas Tabloları

Kanvas tablolar sanıldığının aksine sadece oturma odaları veya yatak odalarında kullanılmaz. Yiyecek ve içecek kanvas tablosu gibi tablo türleri mutfaklarda, cafe ve restoranlarda ortama uyan havası sebebi ile tercih edilmektedir. Bin bir çeşit tasarımın var olduğu bu tablo tipleri mutfak fotoğrafçılığının nimetlerinden yararlanmaktadır.

Birçok kullanım alanına hitap eden bu tablo çeşitlerini kafenizde kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise kahve temalı birçok tablo ile kafe iç mekanını doldurabilir, kafelerdeki sıradanlığı tablolar vasıtası ile ortadan kaldırabilirsiniz. Kahve çekirdeklerinin görsellerinden oluşan, çörek ve kahve ikilisi ile oluşan, french press ile oluşan gibi ve benzeri birçok çeşitli tasarımı kısa bir araştırmanın ardından bulabilirsiniz.

Restoranlarda ise birbirinden farklı tasarımları kullanabilirsiniz. Örneğin; şarap satımı yapan bir mekan iseniz şarapların olduğu veya şarap ve yemeğin kombinlendiği bir görseli duvarlarınıza asabilirsiniz. Eğer pizza satımı yapan bir mekan iseniz çeşitli tasarımlardan ve fotoğraflardan oluşan pizza temalı tablonuz ile mekanda renkli bir atmosfer yaratabilir, karakterinizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Yiyecek ve İçecek Kanvas Tabloları Kullanım Alanı

Yiyecek ve içecek kanvas tabloları mutfaklarda da en çok tercih edilmekte olan aksesuar tiplerindendir. Mutfağınızın dekoruna ve kendi tarzınıza uyan, seçmekte zorlanacağınız tablolar ile mutfağınızı sadece yemek yapılan bir yer imajından, evin güzel köşelerinden biri imajına terfi ettirebilirsiniz. Sadece mutfak ile kalmayıp salonunuza da ünlü Fransız şaraplarının süslediği adeta sanat eseri gibi duran tabloları asabilir, salonunuzda klas bir hava yaratabilirsiniz.

Bu tip tabloların en çok kullanıldığı yerlerden biri de yeni yeni hayatımıza giren, retro publar olmakta. Geniş menü yelpazeleri sayesinde birden çok alana hitap etmektedirler ve mekan tasarımları her zaman oldukça şık, kendine has bir havası olan tasarımlardır. Duvarlarında boş yer görmekte zorlanacağınız bu mekanlarda, retro bira tasarımlarından, pub mutfak tasarımlarına kadar birçok çeşidi olan kanvas tabloları kullanabilmektesiniz. Duvarınızdaki tablolar müşterilerinizin iştahını kabartmanın yanı sıra, mekan kimliğinizi oldukça net bir şekilde vurgulayacaktır.

Mekanınıza kanvas tablo alırken asmayı düşündüğünüz yerin yetersiz olduğunu düşünmenize gerek yok. Tasarımlar genel olarak birden fazla ebattaki tablolarda sergilenmektedir.

Ürün Tablo Listenize Eklendi