Ünlüler,Sinema ve Dizi Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 519 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Ünlüler, Sinema ve Dizi Kanvas Tabloları

Her insanın bir idolü, hayran olduğu dizi ve filmleri vardır. Kendi zevklerini dekoratif anlamda sergilemek de çoğumuzun yaptığı tatlı ve keyifli bir davranıştır. Bu doğrultuda, sevdiğiniz karakterlerin ve kişilerin görsellerini evinizde sergileyebilmek için ünlüler, sinema ve dizi kanvas tabloları arasında seçim yapabilirsiniz. Birçok çeşitle karşılaşacağınız gibi, istediğiniz içerikte bol opsiyonlu tabloları da görebilirsiniz.

Her birimizin geçmişte izleyip veya hala daha izleyerek keyif aldığı diziler vardır. Bu dizilerin bir kompozisyon şeklinde duvarımızda yer alması; hatıra, görsellik ve uyum açısından oldukça doyurucu olacaktır.

Eğer evinizde; retro tarzında, dekoratif bir hava yakalamak istiyorsanız eski filmlerden veya sanatçılardan parçalar ile bunu başarabilirsiniz. Örneğin; Quentin Tarantino’nun baş yapıtı film Pulp Fiction (Türkçesi “Ucuz Roman”) fazla sayıda aksesuar ve eşyada kullanılmaktadır. Uma Thurman’lı film afişleri, sanatçının oynadığı unutulmaz sahnelerden kareler bardak, çanta ve aklınıza gelecek birçok eşyada sergilendiği gibi kanvas tabloda da sergilenmektedir. Pulp Fiction adı altında sadece Uma Thurman değil, ayrıca John Travolta ve Samuel L. Jackson ile alakalı tablolar da vardır.

Ünlüler, Sinema ve Dizi Kanvas Tabloları

Ünlüler, sinema ve dizi kanvas tablosu gördüğünüzde gözümüze çarpan en büyük detay genelde eski tip tasarımlar kullanılmaktadır. Bu tasarımların güzel yüzleri Marilyn Monroe, Audrey Hepburn gibi dönemine damga vurmuş ve ünleri hala bu zamanlarda bile devam eden yüzler olmaktadır. Michael Jackson, Freddie Mercury gibi şarkıcılarında tabloları olması ile beraber Türkan Şoray, Kadir İnanır, Münir Özkul, Sadri Alışık ve daha niceleri gibi usta sanatçılarında kanvas tablolarını bulmak mümkündür. Bu gibi büyük sanatçıların tabloları ile evinize Yeşilçam atmosferini yansıtabilirsiniz.

Son dönemde oldukça popülarite kazanan, dünyanın büyük çoğunluğunun ilgi ile izlemiş olduğu Game Of Thrones dizisi ile ilgili tasarımlar da kanvas tablolarda boy göstermektedir. Dizinin sezon afişlerinin, başrollerinin ve doğaüstü karakterlerinin bulunduğu kanvas tablolar, ortama “geek” bir enerji yaymaktadır. John Snow’undan Daenerys Targaryen’ına kadar birçok karakter tablolarda yer almaktadır.

Tablolar genel olarak çeşitli ebatlarda ve şekillerde olmaktadır. Küçük, büyük, orta ebatlarda olmasının yanı sıra üç veya beş parça ayrılmış şekilde de yapılmaktadır.

Ürün Tablo Listenize Eklendi