Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Ülkeler ve Şehirler Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 267 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Ülkeler ve Şehirler Kanvas Tabloları

Ülke ve şehirler kanvas tabloları alımlarında genel olarak en çok tercih edilenler ülkeler ve şehirler kanvas tabloları olmaktadır. Dünyanın bir ucundan bir ucuna bir çok ülkeyi ve şehri evlerinde sergilemek insanların en çok başvurduğu eylemlerden biridir. Kanvas tablo satışlarına yakından bakacak olursak; tablolar bir şehrin en özel değerini yansıtabildiği gibi kültürüne da ayna olabilmektedir. Bu yönü ile de evlerde en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olmaktadır.

 

Örnekler vermek gerekir ise daha önce Paris’e gitmemiş biri evinde Paris’in havasını bir ülkeler ve şehirler kanvas kanvas tablosu ile yaratabilir. Eyfel Kulesi’nin bahar aylarındaki güzel hava ile birlikte öne çıkmasından gece yıldızların altında parlamasını tablolardan görebilir hissedebilirsiniz.

 

Bir başka bilinir ve popüler sembollerden biri de, Brezilya’nın en büyük ikinci şehri ve bulunduğu eyaletin başkenti olan Rio de Janerio’da bulunan devasa Kurtarıcı İsa Heykeli’dir. Devasa heykelin Corcovado Dağı üzerinde iken çeşitli açılardan inanılmaz denilecek seviyede fotoğraflanmasının ardından, oluşan görselleri evinizde kanvas tablo yardımı ile sergileyebilmektesiniz. Düşünün; Brezilya denildiğinde akla gelen ilk şehir olan Rio’nun atmosferi evinizde sadece bir tablo yardımı ile sağlanmakta.

 

Ülkeler ve Şehirler Kanvas Tabloları

Ülkeler ve şehirler kanvas tablosu aldığınızda sadece bir aksesuarı değil, aynı zamanda bir ülkenin kültürünü sergilemiş oluyorsunuz. İngiltere’den Güney Afrika’ya kadar arada bulunan bir çok ülkenin atmosferi evinizde olabiliyor.

 

Rengarenk olması ile beraber bir kompozisyon yaratan tablolar evinizde veya sergilemek istediğiniz yerde, mekanın daha göze hitap eden ve daha da dekoratif bir hale evirilmesine yardımcı oluyor. Tablolar, ülkelerden veya şehirlerden rastgele seçilmiş resimlerden ziyade en iyi şekilde o ülkeyi betimleyen görselleri içinde barındırması ile beraber istediğiniz ebatlarda olabilmektedir. Avrupa’nın eşi olmayan havasını, Afrika’nın her zaman gülen sıcak ruhunu, Güney Amerika’nın eğlence düşkünü ve hayattan zevk alan yapısını sizde mekanınızda sergileyebilirsiniz.

 

Genelde tablolar 70 x 50 cm, 70 x 100 cm gibi yekpare bir biçimde olmasının yanında 30 x 90 cm ölçülerinden oluşan 3 ayrı parça şeklinde sunulmaktadır. Parçalı modeller dekoratif yapısı ile en çok tercih edilen tiplerdendir.

Ürün Tablo Listenize Eklendi