Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Soyut Kanvas Tablolar

Aktif filtreler

Toplam 26 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Soyut kanvas tabloları kişileri farklı alemlerde düşüncelere itecek güzelliğe sahip eserlerdir. Genel olarak yağlı boya kullanılarak sanat eserini yapan kişinin ruh haline göre tabloya yansıttığı eserlerdir. Soyut kanvas tabloları içerisinde gerçek dünyaya ait bir unsur olması zorunluluğu yoktur. Tabloları farklı kılan özellik de bu olacaktır. Diğer tablolarda mutlaka insan, sokak, araba ve diğer nesnelere yer verilir. Oysa ki soyut tablolar nesneler içerebildiği gibi bu nesnelerin gerçek dünyada karşılığı olmayabilir. Entelektüel görüntü elde etmek, evinizin köşesinde sizi yansıtan bir eser bulundurmak istiyorsanız sitemizde yer alan birbirinden güzel soyut kanvas tablosu tercihinde bulunabilirsiniz.

Soyut Kanvas Tablosu Renkleri

Belirttiğimiz üzere soyut kanvas tabloları üzerinde belirli bir nesne kullanılmamaktadır. Yağlı boya eşliğinde eseri oluşturan kişi rastgele vuruşlar yapabilir, bu vuruşlardan bir anlam ortaya çıkarmaya çalışabilir. Bu şekilde ortaya çıkan soyut kanvas tabloların boyaması da tamamen kişiye özgü olacaktır. Herhangi bir renk kalıbına bağlı kalmadan istediği renkleri tablo üzerinde kullanabilir. Örnek verecek olursak insana benzeyen bir unsur siyah renk ile boyanabilir. Bu da gerçekliğin tamamen dışına çıkılmasına örnek olacaktır.

Soyut Kanvas Tabloları Nerede Kullanılır?

Soyut kanvas tabloları kullanım alanları oldukça geniştir. Gerçekleri yansıtmayan tablolar oldukları için her ortama uyum sağlayabilmektedirler. İster ofisinizde koltuğunuzun arkasına koyabilir, isterseniz de küçük boyuttaki tabloları masanıza sabitleyebilirsiniz. Bu dışarıdan görenler için sizin hakkınızda oldukça fazla zevk sahibi biri olduğunuzu düşündürecektir. Siz de bu tablolara bakarak işinize daha fazla motive olabilir, dekorasyon amaçlı kullandığınız tablo sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Soyut kanvas tabloların öne çıkan özelliği de bu olmaktadır. Gerçek dışı unsurlar kullanıldığı için tablolun her köşesine ayrı bir anlam yükleyebilirsiniz. Tablolar üzerinde kendinize ait düşünce izleri bırakabilirsiniz. Sinirlendiğiniz veya stres altına girdiğinizde de sadece anlamını sizin bildiğiniz köşelere bakarak rahatlayabilirsiniz. Bu eylemleri yapmanız dekorasyon ile güzel görüntü elde ettiğiniz kadar hayal gücünüzü genişletmenizde de yardımcı olacaktır. Sitemiz üzerinde birbirinden güzel ve özel soyut kanvas tabloları inceleyebilir, uygun boyut-renkleri seçerek dekorasyon amaçlı kullanmak için satın alabilirsiniz.

Ürün Tablo Listenize Eklendi