Pop Art Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 57 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Pop art kanvas tabloları dışarı çıktığımızda gözümüze çarpan fakat adını bilmediğimiz tablolar olarak nitelendirilebilir. Takıldığınız kafelerde, gittiğiniz ofislerde veya misafiri olduğunuz kişilerin evinde sıkça pop art kanvas tabloları görmektesiniz. Bu tablolardan satın almak istediğinizde ise ne diye aratacağınızı bilememektesiniz. Aynı zamanda fiziki mağazalardan da bu tabloları nasıl isteyeceğinizi bilmemeniz normal durum olarak karşılanabilir. Pop art tabloları Türkçe karşılığı olarak popüler sanat tablosu olarak çevrilebilir. Bu tablolarda genellikle el çizimi insanlar olmaktadır. Çizim insanları bu tablolarda bizlere modernizmi anlatmaktadırlar. Pop art kanvas tabloları günümüz insanlarını yansıttığı için de oldukça fazla ilgi görürler. Artık ismini bilmediğiniz fakat evinizin bir köşesinde olmasını istediğiniz bu tabloları siz de satın alabileceksiniz. Üstelik daha önce görmediğiniz pop art kanvas tabloları da sizlerle beraber olacak.

Pop Art Kanvas Tabloları Kullanım Alanları

Pop art kanvas tablosu kullanım alanı içerisinde ofisler, evler bulunmaktadır. Aynı zamanda ilk paragrafta belirttiğimiz üzere kafelerde de pop art kanvas tablolarına rastlamak mümkündür. Modern dizayn edilmiş kafelerde pop art kanvas tablolarına çokça yer verilir. Özellikle bar tarzı mekanlarda üzerinde çizgi insanlar olan ve sadece kelimelerden oluşan renkli tablolar görülebilir. Bu yüzden kullanım alanı olarak herhangi bir kısıtlama mümkün değildir. Yaratıcılığınıza, hayal gücünüze bağlı olarak pop art kanvas tablolarını istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Bu alanlar ister evinizin banyosu olsun, isterse de kafelerdeki ortak kullanılan tuvalet alanları olsun. Yatak odalarından yemek salonlarına kadar da kullanım mümkündür.

Pop Art Kanvas Tabloları Çeşitleri

Pop art kanvas tablosu çeşitleri arasında en sık görülenler fısıldama hareketi yapan erkek ve kadından oluşmaktadır. Giyimi güzel olan bu kişiler aynı zamanda günümüzdeki hayatta yaptığımız şeyleri taklit etmektedirler. Fısıldaşmanın yanı sıra selfie çekmek, büyük kulaklıklar ile müzik dinlemek gibi tablolara rastlatabiliriz.

Diğer en çok görülen tablolar ise üzerinde tek kelime yazan tablolardır. Bu tablolar arasında “WTF?!, BOOM!, HEY, SMİLE!, WOW, COOL” gibi yazılar görmek mümkündür. Yazılar çeşitli renkler ve desenler ile desteklenip hoş bir görüntüyü bizlere aktarmaktadır.

Ürün Tablo Listenize Eklendi