Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Oyun ve Çizgi Film Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 290 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Oyun ve çizgi film kanvas tabloları sizleri çocukluğunuza götürmek ve evinizin bir köşesini süslemek için birebirdir. Çizgi filmler 2000’li yılların başlarında ve 2013 yılları arasında oldukça büyük ilgi görmekteydi. Özellikle internet ortamı yaygınlaşmadan önce çizgi filmleri sadece televizyonlarda izleyebildiğimiz için çocuklar için büyük önem arz etmekteydi. Bu döneme ait çizgi film karakterlerini de günümüzde hala popüler olarak görebilmekteyiz. Aynı zamanda çoğu kişi tarafından unutulmadığı için ve hala izlediği için de karakterler yaşamaya devam etmektedir. Üzerine birçok yeni çizgi filmler çıksa da çocukluğumuzda izlediğimiz o yaratıcı çizgi filmleri unutamamaktayız. İşte tam olarak bu noktada oyun ve çizgi film kanvas tabloları devreye giriyor. Eski çizgi film karakterlerini kanvas tabloları ile evinizin veya ofisinizin bir köşesinde yaşatmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda fanı olduğunuz oyunlara ait kanvas tabloları da satın almanız mümkündür.

Oyun ve Çizgi Film Kanvas Tabloları İçerikleri

Oyun ve çizgi film kanvas tablosu içerisinde Sünger Bob, Spiderman, Tusubasa, Rick and Morty, Tom and Jerry gibi kült çizgi filmlere ait tablolar bulabilirsiniz. Tablolarda kullanılan çizimler poz verme edasında olabileceği gibi çizgi filmlerin içerisinden alınmış bir görüntü de olabilmektedir. Hayranı olduğunuz çizgi filmi evinizde bir köşeye asarak kendinizi misafirlerinize daha iyi bir şekilde anlatabilirsiniz.

Çizgi filmlere ait olan kanvas tabloların yanı sıra popüler oyunlara ait olan tablolar da bulunmaktadır. Özellikle bir neslin Atari gibi oyun konsollarından tanıdığı Super Mario karakterini artık duvarlarınızda görebilirsiniz. Üstelik tek çizim ile değil, onlarca farklı çizim arasından beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Tabii ki kanvas tablolar sadece Super Mario üzerine kurulu değildir. Günümüzde en çok oynanan oyun olan PUBG oyununa ait kanvas tabloları da farklı alternatiflerde görmek mümkündür. Ofiste veya evinizde kullanacak olduğunuz PUBG tablosu, arkadaşlarınız ile yeni bir muhabbetin başlangıcı olabilir. Eğer birbirinizi çok iyi tanımıyorsanız birbirinizin PUBG oynadığını bilmeyebilirsiniz. Evinize astığınız PUBG kanvas tablosu sayesinde misafiriniz sizlere oyunu oynayıp oynamadığınızı sorabilir. Böylece kendinize yeni oyun arkadaşları edinerek oyunu daha renkli hale getirebilirsiniz.

Ürün Tablo Listenize Eklendi