Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Osmanlı Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 17 üründen 1-17 arası gösteriliyor

Osmanlı kanvas tabloları ile Türk tarihinin unutulmaz imparatorluğunu gözünüzün önünde bulundurabileceksiniz. Dünya üzerinde birçok coğrafyada hüküm sürmüş Osmanlı İmparatorluğu zamanında birçok düşmanına korku salmaktaydı. Çöküşü sırasında bile düşmanlarına göz dağı vererek korkmalarına sebep oluyordu. Bu şanlı soyumuzu evinizin bir köşesinde yaşatmak ve Osmanlı İmparatorluğuna ait unsurları gözünüzün önünde bulundurmak istiyorsanız bu tablolar tam size göre olacaktır. Osmanlı kanvas tablosu üzerinde istediğiniz türde eser bulmanız mümkün olacaktır. Tablolar arasında Osmanlı armasından Osmanlı motiflerine kadar birçok seçenek bulunmaktadır.

Osmanlı Kanvas Tablosu Çeşitleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi Osmanlı imparatorluğu çok eski kökenlere dayanmaktadır. O yüzden tabloları arasında da çeşitlilik görmek kaçınılmaz olacaktır. Osmanlı kanvas tabloları arasında farklı renklerde kullanılmış Osmanlı armaları bulabilirsiniz. Bu armaların büyüklüğü değişiklik göstereceği gibi yanında motiflere sahip armalar da bulmak mümkün olacaktır. Bu konuda seçim yapmak sizin zevkinize bağlı olacaktır. Osmanlı kanvas tabloları kullanım alanları ise oldukça geniştir.

Osmanlı Padişahları Kanvas Tabloları

Osmanlı kanvas tabloları başlığı adı altında bahsetmeden geçmeyeceğimiz bir tablo türü daha bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere Osmanlı imparatorluğu padişahlık sistemi ile yönetilmekteydi. Padişahlar arasında Kanuni Sultan Süleyman, Yıldırım Beyazıt gibi öne çıkan isimler de bulunmaktadır. Bu isimlere ait kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Padişahlarımızın hemen hemen hepsi hakkında çeşitli kaynaklar bulunmaktadır. Hayranlık duyduğunuz padişaha ait kanvas tabloyu satın alabilir ve evinizin en sevdiğiniz köşesine asarak evinize renk katabilirsiniz. Padişah kanvas tabloları oldukça nettir ve herhangi bir çözünürlük sorunu yoktur. El çizimi havasındaki Osmanlı padişah kanvas tablolarını hem siz evinize çok yakıştıracak hem de gelen misafirleriniz tarafından beğeni toplayacaksınız.

Osmanlı Motifleri ve Tuğrası

Osmanlı içerisinde ünlü olan unsurlardan şüphesiz ki armadan sonra gelen şeyler motif ve tuğra olmaktadır. Yine sitemiz üzerinde Osmanlı döneminden kalan motifleri kanvas tablo olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel motifler ile dizayn edilmiş Osmanlı tuğrası satın alarak ofis ve iş yerlerinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Osmanlı tuğrası arkasında yer alacak olan renkli Osmanlı motifleri tuğrayı daha farklı gösterecek ve güzellik katacaktır.

Ürün Tablo Listenize Eklendi