Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Harita Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 83 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Harita Kanvas Tabloları

Harita kanvas tabloları evinizin bir köşesinde bulunarak size kendinizi da özgür hissetmeye fayda sağlayabilir. Kanvas tablo üzerine işlenmiş çeşitli harita modelleri ile harita sevginizi ön plana çıkarabilir, evinize entelektüel bir görünüm katabilirsiniz. Harita kanvas tablosu genel olarak coğrafyaya ilgi duyanlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat öyle güzel kanvas tabloları vardır ki şüphesiz olarak coğrafya ile ilgilenmeyenlerin bile dikkatini çekebilir. O yüzden seçim yapacağınız kanvas tablo tipi çok önemlidir. Tabloyu alırken hem sizin içinize sinmesi hem de konseptiniz ile uyumlu olması size büyük ölçüde kazanç sağlayacaktır.

Neden Harita Kanvas Tablosu?

Harita kanvas tabloları üzerinde Piri Reis haritasından çeşitli eski tip haritalara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Bu haritalar ofislerde kullanıldığı zaman müşterilerin gözünde sizi daha çok kaliteli bir insan olarak gösterir. Bir iş bağlarken veya toplantı yaparken sizin hakkınızda olumlu düşüncelere sebebiyet verebilirsiniz. Böylece karşınızdakilere güven vermek daha da kolaylaşacak, iş yapma şansınız artacaktır. Bildiğiniz üzere dış görünüm, ofis dizaynları ve ortamlar kişilerin konuşması kadar etkilidir. Eğer kurduğunuz ortamı ne kadar kaliteli sunarsanız geri dönüşleri o kadar iyi alırsınız.        

Eskitilmiş Dünya Haritaları

Eskitilmiş dünya haritaları da daha çok eskilere hayranlık duyanlar tarafından tercih edilir. Arşiv odaları, kütüphaneler ve kitapla ilgili alanlarda dekor olarak daha çok kullanılabilir. Eğer eviniz ahşap dekorasyon üzerine dizayn edildiyse de yine eskitilmiş dünya haritaları evinizin her köşesine çok yakışacaktır. Eskitilmiş dünya haritaları kanvas tabloları üzerinde parşömen havası vardır. Yapılan profesyonel çizimler ile haritanın gerçekten eski olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz.

Renkli ve Modern Dünya Haritaları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni tipte harita kanvas tablosu çizimleri de yapılmıştır. Farklı kıtalar rengarenk şekilde güzel bir dünya haritası olabiliyor. Böylece evini renkli dizayn edenler kendisine uygun kanvas tablo bulma konusunda zorlanmıyor. Modern dünya haritaları arasında isimli kıtalar, isimli ülkeler şeklinde modern dizayn edilmiş tablolar da bulmak mümkün. Onlarca harita kanvas tabloları arasından kendi zevkinize uygun olanı kolayca bulabilir ve istediğiniz alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Tablo Listenize Eklendi