Çiçek Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 42 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Çiçek kanvas tabloları evinizin veya ofisinizin bir köşesinde size huzur vermek amacıyla kullanılabilir tablolardır. İnsan içerisinde doğaya karşı doğuştan gelen bir sevgi vardır. Bu sevgiyi sürekli göz önünde bulundurmak istiyorsanız çiçek kanvas tablosu işinizi fazlasıyla görecektir. Çiçek kanvas tablosu üzerinde birçok farklı seçenekler bulunmaktadır. Dolayısıyla hangi tür çiçekleri seviyorsanız ve çizim şeklinden istiyorsanız bu seçenekler arasında bulmanız mümkün olacaktır. Yüzlerce çeşit çiçek olduğundan dolayı arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat şunu söyleyebiliriz ki; buradan alacağınız tüm çiçek kanvas tabloları misafirleriniz tarafından çok beğenilecek. Aynı zamanda kendinizi de sevindirebileceksiniz.

Çiçek Kanvas Tabloları Kullanım Alanları

Çiçek kanvas tabloları kullanım alanları olarak bir kısıtlama söz konusu değildir. Evinizin her odasına uygun şekilde çiçek tabloları bulmak mümkündür. Geniş banyolar için açık renklerde kullanılabilecek bir çiçek kanvas tablosu ortama hoş bir görüntü katabilir. Aynı şekilde mutfak, oturma salonu ve yatak odası gibi alanlarda da kullanılabilir.

Çiçek kanvas tablosu için ofis tercihinde bulunabilecekler de gönül rahatlığıyla seçimde bulunabilirler. Ofisinizde ne iş yaptığınız pek önemli olmayacaktır. İster mermercilik ofisi isterseniz de muhasebe ofisi olsun. Tüm ofis türleri için çiçek kanvas tabloları uygundur. Burada dikkat etmeniz gereken tek bir nokta vardır. O da renk seçimi. Eğer ev veya ofisinizde kullandığınız mobilyalara zıt olarak bir renk tercihinde bulunursanız tablo kötü bir izlenim yaratabilir. Sizler için hazırladığımız onlarca seçenek arasından kullanacak olduğunuz alana uygun bir tablo bulabilirsiniz.

Çiçek İsimleri ve Anlamları

Yukarıda bahsettiğimiz üzere çiçekler yüzlerce çeşitte mevcuttur. İnsanlar da bu çiçeklere farklı anlamlar yüklemiştir. Dünyada genel geçer olan bazı çiçek anlamlarına hep birlikte bakalım.

Beyaz gül masumluğu temsil ederken, kırmızı gülün aşkı temsil ettiğini görmekteyiz. Bu yüzden aşıklar birbirlerine kırmızı gül tercihinde bulunmaktadırlar.

Aynı anlama gelen çiçek türleri de vardır. Örnek olarak kamelya ve orkide mağrur anlamlarını taşırlar. Orkide ek olarak gururlu anlamını da taşımaktadır. Buna ikinci bir örnek olarak sarı gül ve sterliçya çiçekleri de verilebilir. İki çiçek sıcak, iyimser sevgiyi temsil ederler.

Ürün Tablo Listenize Eklendi