Başyapıtlar Kanvas Tabloları

Aktif filtreler

Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Başyapıtlar Kanvas Tabloları

Başyapıtlar kanvas tabloları günümüzde çoğu insan tarafından ilgi gösterilen tablolardır. Başyapıtlar çeşitli renk ve desenlerden oluştuğu için evinize ayrı bir hava katacaktır. Mobilya ve ev boyası ile uyumlu tablo seçimi yaptığınızda evinizde farklı bir ambiyans yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. Başyapıtlar sayesinde hem kendiniz şımartabilir hem de evinize gelen misafirlere gerçekten zevkli bir insan olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Evlerimizde güzel perde ve mobilya kullanımlarından sonra duvarların boş kalması oldukça kötü karşılanan bir durumdur. Ev duvarlarının boş kalması ve sadece boya düz renk boya olması bir süre sonra sizi de kötü hissettirecektir. Bu yüzden başyapıtlar kanvas tablosu ile evinizin boşluğunu tamamlayabilir, ünlü kişilere ait başyapıtlarla duvarlarınızı doldurabilirsiniz. Başyapıtlar birden fazla tablo içerdiği için seçim yapma konusunda önünüzde birden fazla seçenek vardır. Mobilya ve ev dizaynına uygun tabloları bulduktan sonra kendi zevkinize uygun tablo seçimini de yapabilirsiniz. Sizler için çoğu başyapıt eserini kavas tablo halinde satışa sunmaktayız.

Başyapıtlar Kanvas Tabloları Nedir?

Başyapıtlar eşi veya benzeri olmayan, kült olmuş tabloları içermektedir. Örnek verecek olursak Vincent van Gogh bu alanda çok tanınmıştır. “Rhone Üzerinde Yıldızlı Gece, Terasse de Cafe Nuit, Starry Night 1889” başyapıtları Van Gogh’a ait en çok bilinen tablolardır.

Onun dışında bir diğer başyapıtlar sahibi tanınan isim ise Pablo Picasso’dur. Günümüzde misafirliğe gittiğimizde veya başyapıt tablolarıyla süslenmiş kafeler gördüğümüzde mutlaka içerisinde Pablo Picasso’ya ait tablolar görmekteyiz. İsmini bilmeseniz bile ufak bir araştırma yaparak Pablo Picasso tablolarına göz atabilir, daha önce bu tabloları gördüğünüzü anlayabilirsiniz. Pablo Picasso’ya ait önemli tablolar; “Tete dune Femme Lisant, Woman in a Hat with Pompoms and a Printed Blouse, Woman With Turk Costume” şeklinde gitmektedir.

Yabancı isimlerin yanı sıra Osman Hamdi Bey’e ait de başyapıtlar bulunmaktadır. 1842 yılında doğup 1910 yılında hayata veda eden Osman Hamdi Bey, “Kaplumbağa Terbiyecisi, Vazo Yerleştiren Kız, Beyaz Vazoda Çiçekler” gibi önemli başyapıtları bizlere bırakmıştır. “Naile Hanım Portresi” de en çok bilinen şaheserleri arasında yer alır.

Ürün Tablo Listenize Eklendi